This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Guitar Master 4
Dodane przez ArmiX dnia Marca 27 2011 17:31:56
Dzisiaj przyszła pora na modyfikację Guitar Master 4. Jest to już czwarta odsłona tej modyfikacji która jest stworzona na podstawie Guitar Hero. Mod umożliwia nam wejście do sklepu i zakupu gitary oraz wzmacniacza, są 3 modele gitar do wyboru. Po zakupie pakujemy nasz sprzęt do pojazdu i jedziemy w miejsce gdzie będziemy mieli miejsce na rozłożenie sprzętu po czym zaczynamy grać. Na gitarze gra się w bardzo prosty sposób wystarczy tylko naciskać strzałki które pojawiają się obok nóg naszego bohatera. W wersji 4 usłyszymy 5 różnych utworów rockowych i heavy metalowych. Czyli modyfikacja dla fanów ciężkiego brzmienia. Utwory których nie lubimy możemy podmienić na swoje oczywiście nazwa musi zostać taka sama. A listę utworów wrzucić do folderu CLEO.
Rozszerzona zawartość newsa
Dzisiaj przyszła pora na modyfikację Guitar Master 4. Jest to już czwarta odsłona tej modyfikacji która jest stworzona na podstawie Guitar Hero. Mod umożliwia nam wejście do sklepu i zakupu gitary oraz wzmacniacza, są 3 modele gitar do wyboru. Po zakupie pakujemy nasz sprzęt do pojazdu i jedziemy w miejsce gdzie będziemy mieli miejsce na rozłożenie sprzętu po czym zaczynamy grać. Na gitarze gra się w bardzo prosty sposób wystarczy tylko naciskać strzałki które pojawiają się obok nóg naszego bohatera. W wersji 4 usłyszymy 5 różnych utworów rockowych i heavy metalowych. Czyli modyfikacja dla fanów ciężkiego brzmienia. Utwory których nie lubimy możemy podmienić na swoje oczywiście nazwa musi zostać taka sama. A listę utworów wrzucić do folderu CLEO. Niestety żeby grać na gitarze trzeba mieć cały czas przytrzymany klawisz CAPS LOCK resztę obsługujemy na strzałkach i gitare chwytamy i odkładamy klawiszami ENTER i TAB. Gitarę możemy kupić w sklepach zaznaczonych na mapie. Jeden znajduję się obok metra w Los Santos.